פיתוח תוכנה
 SmartTech
פיתוח תוכנה
 
SmartTech מציעה לחברות ועסקים שירותי פיתוח תוכנה בהתאמה אישית כפתרון טכנולוגי לעסק / לחברה שלכם, משלב הרעיון ועד השירותים שלאחר שלב ההטמעה. במסגרת פעילותנו, אנו מציעים ללקוח פתרונות תוכנה וחומרה אם נדרש כולל ליווי מלא במהלך הפרויקט עד לשלב הפעלת הפתרון ושילובו בעסק שלכם, אנו ערוכים לבצע פרויקטים מורכבים כפתרונות טכנולוגיים בין אם הפתרון הנו רק תוכנה מקומית או Cloud או אפילו משולבת באתר אינטרנט מסחרי או משולב תוכנות לסמארט-פונים מבוססי מערכות הפעלה של Android או Windows Mobile, ניתן לפתח את הפרויקט בשפות שונות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

אנו ב-SmartTech נלמד את הפרויקט, נאפיין אותו ונספק לכם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם בהתאם לתקציב ולדרישות.

SmartTech מתמחה בשילוב פתרונות בהתאמה אישית ללקוחות עם מערכות CRM או מערכות ERP, בנוסף החברה התעסקה בהמון פרויקטים בשיווק רשתי MLM ובשילובו אף במערכות הנה"ח.

הל המוצרים והתוכנות פרי פיתוח החברה מהווים גם כמודולים שאפשר להתבסס עליהם בפיתוח פתרונות לעסק או לחברה בהתאם לצרכיו ובכך שכאשר מדובר במוצר שפותח ע"י SmartTech  לו"ז של הגשת הפרויקט יהיה קצר במיוחד.

מיקור חוץ

במסגרת הפרויקטים, SmartTech מציעה מתכנתים במיקור חוץ בעסקאות Payroll, תוך אחריות מלאה על העסקת העובד. לאחר הגדרת הפרויקט, אנו דואגים למיין ולגייס את העובדים המתאימים ולהעסיקם לאורך כל התקופה הנדרשת ללקוח. העסקת העובד/ים יכולה להתבצע במשרדי הלקוח או במשרדינו. ישנה גם אפשרות לניהול העובד עבור הלקוח בשיטת Time & materials במידה והלקוח מעוניין בכך. 
לחשוב טוב

אי. טי. סמארט טכנולוגיות בע"מ, כל הזכויות שמורות