פיתוח תוכנה
 SmartTech
מערכת ספירת מלאי
 
רוצה לעשות ספירת מלאי בעסק?

SmartTech  מזמינה אותך להשתמש במערכת ספירת המלאי שלנו, העלות הזולה ביותר לספירת מלאי בארץ, ואף המערכת היעילה. כל שעליך לעשות ע"מ להשתמש במערכת, להתקשר למשרד שלנו 046666899 ע"מ להקים אותך כלקוח, תקבל תוך דקות שם משתמש וסיסמה לשימוש במערכת, לאחר מכן בדף הזה הקלד משתמש וסיסמה לשימוש בהעלאה והורדת קבצים.

כל שעליך לעשות, להעלות קובץ אקסל עם העמודות הרלוונטיות (מקט, ברקוד, תאור פריט) ולהוריד את האפליקציה של ספירת מלאי לנייד שלך שים לב! (ניתן להעלות עמודות אופציונליים כמו כמות נוכחית, מחיר קנייה, מחיר מכירה ע"מ שתוכל לקבל דוח מתאים לרואה חשבון שמחשב סכום קנייה וסכום מכירה למלאי שנספר ואף לחשב רווח).

לאחר העלאת קובץ פריטים, והורדת האפליקציה, בסמארט-פון שלך הקלד שם המשתמש והסיסמה שקיבלת ע"מ שתוכל להתחבר בחשבון שלך בשרתים שלנו, ולקבל רשימת הפריטים ישר לסמארט-פון.

לאחר ביצוע ספירת מלאי, כנס לפה שוב ובחר באופציה הורדת ספירות שבוצעו, המערכת תאפשר לך להוריד קובץ אקסל  למוצרים שספרת בלבד עם הכמויות שנספרו.

אפשר להשתמש ביותר מסמארט-פון אחד לספירה, זה לא ישבש את הספירה, כל מכשיר מעביר לשרת את הספירה עם מס' המכשיר ומסמך ספירה נפרד שאינו קשור למכשירים אחרים.

האפליקציה לא מצריכה חיבור אינטרנט במהלך הספירה, אך מחייבת חיבור אינטרנט בסמארט-פון בעת הורדת קובץ הפריטים ובעת שידור הספירה שבוצעה.

אין צורך במכשיר מיוחד, סריקת הברקוד מתבצעת ע"י המצלמה הרגילה של הסמארטפון, האפליקציה יודעת לפענח את התמונה של הברקוד ולהחזיר מסק ברקוד, ממש כמו סורק מקצעוי.

ניתן להשתמש במערכת גם לצרכים שונים כמו ליקוץ סחורה במחסן, בדיקת חשבונית ספק, המרה לחשבונית לקוח או תעודת משלוח או אף הזמנה ללקוח, ניתן להמיר את הספירה למסמך הקלדת מלאי ידני, או למסמך ספירת מלאי...

העלות לשימוש במערכת:
א. מנוי לחודשיים מינימום 700.00₪ ל-6 חודשים או שנה נא התקשר למשרד 046666899 לקבל הצעת מחיר אטרקיבית.
ב. על שימוש בכל מכשיר 250.00₪ חד פעמי.

במילים אחרות אם תרצה מכשיר אחד העלות 950.00₪ לחודשיים ואם תרצה 4 מכשירים  1700.00₪.
* המחירים לפני מע"מ

גם מי שאין לו קובץ פריטים ניתן להשתמש במאגר הפריטים שלנו (המאגר מכסה כל פריטי הברקוד בארץ) החסרון היחיד שאם כן הסמארט-פון חייב להיות מחובר לאינטרנט כל הזמן בעת ביצוע הספירה.

אפשר לממשק את המערכת עם תוכנות הנה"ח נפוצות כמו: חשבשבת, אינטגראל, SAP, פריוריטי, זום, תרשיר, טופק ועוד אחרים. ההתממשקות יכולה להיות ON-LINE.


 
לחשוב טובאי. טי. סמארט טכנולוגיות בע"מ, כל הזכויות שמורות