תוכנה
תוכנות
מוקד 2006
 

מוקד הנה תוכנה וותיקה מבין התוכנות שעובדות במרפאות ובמוקדי רפואה דחופה, מיועדת לניהול מוקדים לרפואה דחופה ומרפאות פרטיות, מתואמת לרשת, ופועלת כתוכנת ניהול ביקורים, גם למזכירות המרפאה / המוקד וגם לניהול הרופא.


התוכנה באה עם הרבה אופציות, ויכולת אדירה לניהול מנויים, המנויים בתוכנה מחולקים לשני סוגים, מנוי אב / משלם - "מבצע תשלום" / ראש משפחה, ומנויי משפחה, תת מנויים שתלויים במנוי אב, שלא משלמים ואין להם כרטסת חשבונאית.


התוכנה מאפשרת תיוק מסמכים ופעולות לפי המשתמש שמבצע אותם, למטרת זריזות בחיפוש למעקב ולביקורת אחרי פעולות המשתמשים.


מנויים: חיפוש / פתיחת כרטסת למנוי מתבצעת בזריזות ובקלות, חלוקת התוכנה למנוי אב ומנוי בן מאפשר חיפוש קל למנויים, החיפוש בתוכנה מתבצע לפי כל נתון מזהה "ת.ז., קוד, מס" חוזה, מס" טלפון", הרבה אופציות של פילטרים ומסננים, ניווט קל בין מנוי אב ומנוי בן, הצגת רשימת המנויים שמקושרים למנוי אב בתוך הכרטסת שלו ובחלון החיפוש, מספיק להצביע על מנוי אב, כדי להציג את המנויים המקושרים.


ממשק: כמובן שבחלונות, אך הוא נראה יותר מעוצב, נגיש, לוח בקרה וכפתורים עבור כל סוגי המידע המוצגים, בנוסף הממשק פותח בצורה שיתאים את העבודה ב-Cloud.


כרטסת מנוי: מכילה את כל מה שקשור למנוי, החל בפרטיו, סטטיסטיקה לגביו, ביצוע פעולות, הצגת מצב, חשבון, פרטי תשלום ואמצעי תשלום (תשלום במזומן, כ-אשראי, והוראות קבע).


מכשירים וציוד נלווה: יכולת זיהוי לקוח לפי כל כרטיס מגנטי, כולל אפשרות לפתיחת כרטיס לקוח רק בהעברת כרטיס מגנטי מוכר לתוכנה.

 


ניהול חשבונאי: התוכנה אינה מחליפה תוכנות לניהול חשבונאות אך מאפשרת בכלים שנמצאים בה להתחשבן ולראות מצב החשבון של הלקוח, בין אם הלקוח משלם במזומן ובין אם הוא משלם בהוראת קבע.
לכל אופן תשלום יש כלים מיוחדים, למשל ללקוחות שמשלמים במזומן התוכנה מחשבת את הזמן שמכסה תקופת הזכאות של המנוי, אחרי סיום התקופה של הזכאות אשר נקבעת בסכום התשלום ששילם המנוי, התוכנה הופכת את המנוי ללא זכאי.


אם המנוי משלם בהו"ק, אחרי שידור הסרט המגנטי מהתוכנה למס"ב, וקבלת סרט ההחזרות, התוכנה הופכת את מצב הלקוחות שהוחזרה להם הוראת הקבע בחשבון המנוי וקובעת אותו ללא זכאי.


התחייבות: חולה שאינו מנוי או חולה שאינו זכאי יכול לקבל טיפול, למרות שהמערכת חוסמת פתיחת ביקור, באפשרותך לפתוח טיפול ע"י התחייבות כספית של החולה.


חיוב בהו"ק: בזמן שברצונך לחייב את הלקוחות שלך אשר משתמשים בהו"ק כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור אחד, התוכנה בונה את הסרט של מס"ב וכל שעליך לעשות הוא לשדר אותו.


התוכנה מאפשרת לך להדפיס טופס ביטול הוראת קבע, וכן התוכנה מדפיסה הרשאה לחיוב בהוראת קבע, עם פתקית אישור הבנק.


טופס טיפול וניהול טיפולים: אחרי מציאת המנוי שרוצה לקבל שירות, יש לפתוח לו כרטסת טיפול מדלפק המזכירות, הרופא רואה את הטיפול הממתין לו לפי סדר רישומו, הרופא קורא למנוי הבא בתור, נכנס לכרטסת הטיפול שלו, ניתן לבטל טיפול בכל עת, כמו כן ניתן לבצע ביקור שלא בא בתור, ואפילו ניתן לסגור ביקור כך שנשאר במצב המתנה עד לטיפול בביקור חריג. כרטסת הביקור הנה דומה מאוד לתוכנות שבקופות החולים. ניתן לשמור מאגרי אבחנות, מחלות, תרופות, שימוש במאקרו, ביקור חוזר, העתקת ביקור מביקור אחר וכו'...


תורנות: ניתן לנהל מעקבים אחרי נסיעות אמבולנסים וקריאות לאמבולנסים.


תורנות פעילה: מציגה את הנסיעות שעדיין במצב פעולה ולא נסגרה הנסיעה, התוכנה מאפשרת קישור יותר מחולה אחד לנסיעת אמבולנס אחד, למשל אם הנסיעה הנה קריאה לתאונת דרכים והאמבולנס עומד לפנות יותר מחולה אחד לבי"ח, מערכת בקרה על זמני פעילות האמבולנס (ראה תמונות מסך).


מעקב אחרי נסיעות: כולל פילטרים, סינון ומיון, לפי תאריכים, סוג סגירה, אמבולנס חברה, ביטול נסיעה, אמבולנס בודד, לפי נהג, ולפי סוג הקריאה, ניתן להדפיס דוח בנסיעה, כם כל פרטיה, כמו כן ניתן להדפיס דוח לפי אפשרויות החיפוש שבוצעה.


לצפייה בסרטון תדמיתי לתוכנת המוקד
 
לחשוב טוב


אי. טי. סמארט טכנולוגיות בע"מ, כל הזכויות שמורות